Śmiało można nazwać ją supergwiazdą i diwą muzyki pop. Mariah Carey nagrywa już od ponad 20 lat i przez ten okres jej albumy rozeszły się w ilości ponad 200 milionów egzemplarzy – niezła sumka. Z koncertami okrążyła kulę ziemską, a nagrody muzyczne, które zdobyła, z pewnością zajmują osobne pomieszczenie, w którejś z jej nadmorskich willi.

Można by pisać o niej niezliczone ilości znaków, ale wystarczy wspomnieć o takich utworach jak chociażby We Belong Together czy Don’t Forget About Us, a wszystko inne jest nieważne. To między innymi za sprawą tych ballad znalazła się na drugim miejscu w rankingu artystów z największą ilością singli nr 1 na świecie (więcej singli umieścili tylko The Beatles).

Co prawda ostatnio coraz częściej widujemy ją jako jurorkę w programach z cyklu talent show czy też jako śpiewający hologram, który był częścią kampanii reklamowej pewnej sieci komórkowej.

W końcu jednak doczekaliśmy się momentu, w którym Mariah postanowiła przerwać ciszę i opublikowała nowy kawałek. Beautiful to utwór, w którym gościnnie usłyszycie amerykańskiego piosenkarza Miguela. Jeżeli szukacie piosenki, zwiastującej nadchodzące lato, to właśnie ją znaleźliście. Z pewnością będzie Wam towarzyszyć przy wielu letnich wojażach. No to co? Śpiewamy!

Nie ma więcej wpisów