Venus in Fleus to kawałek pochodzący z wydanego w 2011 roku debiutanckiego krążka Claire Boucher ukrywającej się pod pseudonimem Grimes. Niedawno na swoim profilu w serwisie Tumblr artystka zamieściła video do wspomnianej piosenki. Reżyserem obrazu jest przyjaciel Clarie – Video Marsh. W związku z tym faktem wokalistka złożyła swoim fanom pewną obietnicę.

To jedyne oficjalne video po „Genesis”, które zostało zrealizowane, a nad którym nie pracowałam samodzielnie. Obiecuję! – mówi Clarie. Mieliśmy je zrealizować już wieki temu, jednak tak się nie stało. Prawdopodobnie wpływ na to miał fakt, że cały czas byliśmy czymś zajęci i chcieliśmy zrobić za dużo rzeczy na raz. – dodaje

Obraz do Venus in Fleus został nakręcony w George C. Reifel Migratory Bird Sanctuary w Kolumbii Brytyjskiej. Można się w niego wpatrywać godzinami. Szczególnie powinien się sprawdzić wieczorami, gdy po całym dniu pracy mamy ochotę po prostu usiąść i trochę odpocząć. Sielskie widoki łąki spowitej we mgle i szybujących ptaków w połączeniu z głosem Grimes powinnydoskonale sprawdzić się podczas wieczornego relaksu. Koniecznie spróbujcie!

Nie ma więcej wpisów