Najnowszy album Johna LegendaLove In The Future będzie miał swoją premierę już 25 czerwca. Płyta zostanie wydana nakładem labelu Kanye Westa – GOOD Music. Legend wspólnie z Rickiem Rossem zrealizował teledysk do utworu Who Do We Think We Are, który promuje to wydawnictwo.

Legend jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych wokalistów i tekściarzy w Stanach. Muzyk współpracował z przedstawicielami wielu gatunków i nurtów muzycznych zdobywając uznanie w amerykańskim środowisku muzycznym. Współpracował z m.in. Lauryn Hill, Alicią Keys, Jayem-Z, Kanye Westem, Dilated Peoples, Fort Minor czy Rickiem Rossem. Z tym ostatnim pracował już wcześniej przy nagraniu utworów: Magnificent, Free Mason, Rich Forever i Maybach Curtains. Widać, że panowie przypadli sobie do gustu i pewnie utwór Who Do We Think We Are nie jest ich ostatnią wspólną kolaboracją.

Reżyserią klipu zajął się Paul Gore, który zrealizował wcześniej teledysk do m.in. utworu Amy Winehouse – In My Bed oraz grupy Snow Patrol – Run.

Nie ma więcej wpisów