Nosaj Thing nie poprzestaje na wydawaniu tylko swoich albumów. Założył markę Timetable, by pomagać innym artystom wybić się w tym skomplikowanym muzycznym światku. Dzięki temu wydał EP-kę przyjaciela z dzieciństwa, D Tiberio. Jason Chung (Nosaj Thing to tylko pseudonim) mieszka w słonecznym Los Angeles, ale muzykę, którą tworzy, ciężko nazwać optymistyczną. Artysta w swoich utworach kreuje raczej duszny klimat.

Nosaj Thing od zawsze fascynował się rapem, dlatego nie dziwi współpraca z Chance The Rapper. Utwór Paranoia powstał na potrzeby projektu Songs from Scratch i opowiada o problemie przemocy wśród młodocianych Amerykanów w rodzinnym mieście rapera, czyli Chicago. Kawałek jest ciekawy i wyraźnie słychać w nim wkład Nosaj Thing, a dokładniej jego mroczną elektronikę.

Jednak to nie wszystko. Nosaj Thing stworzył również remix Open Eye Signal – utworu Jona Hopkinsa. Znacznie go skrócił i, jak zwykle, dodał od siebie różne szmery i ozdobniki. Bardziej przypadła mi do gustu ta wersja, bo mam wrażenie, że w warstwie muzycznej dzieje się o wiele więcej. Chociaż to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań. Open Eye Signal znajdziecie poniżej.

Nie ma więcej wpisów