Są żywą bombą energetyczną, dlatego nie ma co się dziwić, że bilety na ich koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Fenech-Soler dali się poznać również polskiej publiczności w ramach FreeFormFestivalu, w 2011 roku. Ich muzyka jest zapowiedzią dobrej zabawy i czystego szaleństwa. To wszystko za sprawą bardzo rytmicznych utworów. Starają się tworzyć proste i dynamiczne kompozycje, których sami chętnie słuchają. Świetną informacją dla wszystkich fanów zespołu jest to, że długo oczekiwana druga płyta grupy pojawi się w sklepach we wrześniu.

Na razie możemy posłuchać i zobaczyć nowy klip do piosenki Magnetic. Ujęcia zmieniają się szybko, dzieje się dużo, a na zegarku czas pędzi niepowstrzymanie – to wszystko świetnie podkreśla energię utworu. Po raz kolejny również dochodzimy do wniosku, że króliczka należy gonić, a nie złapać. Zresztą, przy takim króliku rodzi się inne pytanie: gonić czy uciekać?

Reżyserią klipu zajął się Luke Bellis. Współpracował on już wcześniej z Fenech-Soler, a także z takimi gwiazdami jak Lower Than Atlantis, Apparat czy The Cribs.

Nie ma więcej wpisów