Te trzy zdolne dziewczyny zaskakują na każdym kroku. Tak, jak muzyka Drekotów jest nietuzinkowa, tak też ich temperamenty i rodzące się w ich głowach pomysły przechodzą najśmielsze oczekiwania. Dziewczyny podzieliły się nowym klipem – drugim promującym ich debiutancki krążek Persentyna, który powstał do najbardziej przebojowej piosenki znajdującej się na płycie, kawałka Tramwaj.

Po mrocznym i niepokojącym Za przyszedł czas na 8-bitowy świat gier w towarzystwie niezwykłych gości. Nie zdradzę Wam, kto się pojawia w najnowszym klipie, podpowiem jedynie, że z pewnością wszystko, co wyszło spod ręki Drekotów, warte jest dużo więcej niż 12 groszy.

Reżyserią klipu zajął się ponownie Michał Friedrich, którego wkład pracy w ten teledysk jest wielki. Całość najlepiej podsumowują jego słowa: Jeżeli ludzie, oglądając ten teledysk, będą mieć połowę frajdy, jaką my mieliśmy podczas pracy nad nim – będę szczęśliwy. Patrząc na to, jaką ja miałam frajdę, oglądając ten teledysk, zazdroszczę wszystkim, którzy brali udział w jego kręceniu. Zresztą, przekonajcie się sami – to musiała być świetna zabawa!

Nie ma więcej wpisów