Już w środę, 22 maja, w warszawskim Platinium Club jako goście specjalni zagrają Bun B oraz DJ Muggs. Impreza odbędzie się w ramach Gumball 3000 Official VIP Party. Gumball 3000 to międzynarodowy rajd samochodowy, który organizowany jest już od 1999 roku. Co ciekawe, impreza jest darmowa, jednak – jak zapowiadają organizatorzy – osoby chętne do wejścia na nią poddane będą selekcji. Ci, którym się to uda, będą mieli okazję zobaczyć występ dwóch legendarnych muzyków związanych z amerykańskim hip-hopem.

Bun B to były członek składu UGK, który istniał od końca lat 80. do 2007 roku, kiedy to zmarł drugi z jego członków – Pimp C. Od tamtego czasu Bun B nagrywa solowe płyty. Pracował z największymi gwiazdami amerykańskiego rapu, m.in. z Jayem-Z, Rickiem Rossem, Drakiem, Method Manem, Redmanem czy Lil Waynem.

DJ Muggs to z kolei postać związana z grupą Cypress Hill. Zasłynął jako didżej tego składu oraz producent ich albumów. Współpracował również z Trickym, grupą House of Pain, Eminemem, GZA i Ice Cubem. Kilka dni po imprezie w Platinium Club, muzyk wystąpi wspólnie z kompanami z Cypress Hill na Stadionie Narodowym w ramach Orange Warsaw Festival.

Kiedy: 22.05 (środa)
Gdzie: Warszawa, Platinium Club (ul. Fredry 6)
Start: 21:00
Wstęp: wolny/selekcja

Nie ma więcej wpisów