25 maja, w klubie Puzzle, odbędzie się wrocławskie release party nowego albumu en2aka. Z tej okazji wystąpią: MacBeat, Nativizm, Spisek Jednego i BRT, Teielte i oczywiście sam en2ak, którego najnowszy materiał, zatytułowany 3, ukazał się nakładem U Know Me Records 29 kwietnia.

en2ak – DJ i producent, twórca energetycznych bitów i wyrafinowanych muzycznych smakołyków. Trzyma się z dala od schematycznych podziałów perkusyjnych i nieskomplikowanych melodyjek.

Teielte – producent, którego brzmienie jest wypadkową fascynacji hip-hopem i współczesną elektroniką. Jego muzyka charakteryzuje się wielowarstwową strukturą pełną mrocznych elementów w oprawie połamanych bitów.

Spisek Jednego – muzyk, producent i DJ, absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współtwórca Night Marks Electric Trio, organizator cyklicznych jamów pod szyldem Eletro-Acoustic Beat Sessions.

MacBeat – drum’n’bassowy aktywista. Jego sety to zawsze wielowątkowa historia opowiedziana wyłącznie przy użyciu płyt winylowych oraz samplerów. Ten twórca jest gwarancją dużej dawki energii i wyrafinowanych brzmień oraz selekcji, w której nowoczesne eksperymenty doskonale współgrają z klasyką gatunku.

Nativizm – producent muzyki elektronicznej. Jego twórczość okraszana jest abstrakcyjnymi video, za których realizacją stoją undergroundowi producenci filmowi. W pierwszych latach swojej kariery był intensywnie związany ze sceną turntablistyczną.

Kiedy: 25.05 (sobota)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 5 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów