Wszystko wyglądałoby tak, że na miesiąc przed wydaniem debiutanckiego albumu, Tom Odell nagle umilkł. Nic bardziej mylnego. Najczujniejsi fani muzyka pieczołowicie śledzący wszelkie kanały, którymi Tom może udostępniać wszelkie nowości, wiedzą, że artysta nie próżnuje i stopniowo buduje napięcie przed wielkim dniem, w którym to Long Way Down trafi na sklepowe półki.

Ale zanim pierwszy pełnowymiarowy album znajdzie się w sprzedaży, tydzień wcześniej – 16 czerwca – ukaże się The Another Love EP. Z tej też okazji mamy okazję posłuchać remiksu kawałka Another Love autorstwa Jonasa Rathsmana – muzyka aktywnego na scenie od wielu lat, jednak pod swoim własnym nazwiskiem debiutującego dopiero pod koniec 2011 roku. Jonas pochodzi ze Szwecji i jest nie tylko genialnym muzykiem i producentem – zajmuje się również grafiką. Jak dobrze potrafi nią operować, możemy się przekonać, oglądając okładki jego wydawnictw. Jako zupełną ciekawostkę dodam, że jest on także współtwórcą Uniforms for the Dedicated – ekskluzywnej marki odzieżowej.

Rathsman, remiksując utwór Toma Odella, doskonale wykorzystał powtarzający się motyw fortepianu oraz przewijające się w tle chórki. W dodatku tchnął w to wszystko całkiem nowe życie i teraz z powodzeniem można całą noc przetańczyć w klubie w towarzystwie doskonale znanych nam dźwięków. Generalnie nie przepadam za tego typu remiksami, ale ten pochłonął mnie bez reszty. Przekonajcie się sami, jak brzmi taneczne Another Love:

Nie ma więcej wpisów