W połowie października w Krakowie powinni pojawić się miłośnicy muzyki undergroundowej i nowoczesnej. Dlaczego? Właśnie wtedy, w dniach od 13-20.10 odbędzie się kolejna edycja Unsound Festival.

Jak co roku impreza skupiona będzie wokół motywu przewodniego.  W tym roku będzie zjawisko interferencji – czyli nakładania się i zakłócania dźwięków. Unsound nie jest jednak tylko wydarzeniem muzycznym i temat tej edycji będzie poruszany także w kontekście społecznym.

Pierwszymi potwierdzonymi przez organizatorów artystami są: Dj Qu, Earth, Fire!, Helena Hauff, Karenn (BLAWAN & Pariah), King Midas Sound, Pharmakon, Porter Ricks, Robert Henke (AKA Monolake), Robert Rich, Rp Boo, Stefan Wesołowski, Stellar Om Source, Tropic Of Cancer.

Nie są to może nazwy, które elektryzują przeciętnego słuchacza, ale idea imprezy wyłamuje się ponad prezentowanie najpopularniejszej muzyki. Jak na razie nie podana zostały konkretne miejsca, ale można się spodziewać, że tak jak w latach poprzednich występy odbywać się będą w kilku krakowskich salach i klubach.

Nie ma więcej wpisów