B.O.B szykuje się do wydania kolejnej solówki i to jeszcze w tym roku. Jego wcześniejsze albumy – debiut B.O.B Presents: The Adventures Of Bobby Ray oraz zeszłoroczny Strange Clouds – ugruntowały jego pozycję na amerykańskim rynku muzycznym. Teraz czas na trzeci krążek – Underground Luxury. Kiedy będzie premiera tego wydawnictwa, jeszcze nie wiadomo. Wiemy natomiast, że wydaniem albumu B.O.B zajmie się po raz trzeci label Grand Hustle, należący do rapera T.I.

Na dzień dzisiejszy musimy zadowolić się tym, co raper udostępnił jako pierwszą zajawkę nadchodzącej płyty, a więc klipem do kawałka Through My Head. Sam utwór bardzo mi się podoba, bo jest delikatną i melodyjną kompozycją, która daje możliwość wykazania się B.O.B, zarówno w nawijce, jak i śpiewie.

Sam klip również uważam za bardzo ciekawą i kreatywną produkcję, która kojarzy mi się nieco z thrillerami science-fiction, w których główny bohater uciekał przed robotami. Oglądając go, być może skojarzycie tytuły filmów, które chodzą mi po głowie. Sama produkcja, bez kawałka B.O.B w tle, mogłaby również stanowić pełnoprawny, krótkometrażowy film.

Za jego realizację odpowiada głównie Ricardo de Montreuil. Peruwiański reżyser nakręcił m.in. filmy Mancora, La mujer de mi hermano oraz The Raven. Powyżej możecie sprawdzić efekt jego pracy.

Nie ma więcej wpisów