Dnia 20 czerwca w Warszawie pojawi się człowiek, który uważa, że Bóg ma kolor niebieski… Sébastien Tellier – francuski multiinstrumentalista, producent i kompozytor wystąpi w ramach trasy Blue Tour 2013. Artysta zagra w warszawskim Mieście Cypel, mieszczącym się przy ulicy Zaruskiego 6.

Muzyk słynący z eterycznych, nasączonych elektroniką brzmień, ma na swoim koncie współpracę min. z Guy Manuelem de Homem Christo z Daft Punk (album Sexuality 2008), ścieżkę dźwiękową do filmu Między słowami w reżyserii Sofii Copolli (kawałek Fantino) oraz udział w 53. konkursie Eurowizji, podczas którego zaprezentował utwór Divie. W 2012 został wydany czwarty krążek artysty, zatytułowany My God Is Blue. Produkcją zajął się Mr. Flash z Ed Banger. Płyta zawierała przekaz i jak głosiły notatki prasowe – miała zmienić stosunek słuchacza do otaczającego go świata.

O tym, czy Sébastien Tellier i jego uduchowiona muzyka mają aż tak wieki wpływ na świadomość odbiorcy, będzie można przekonać się w trakcie koncertu.

Nie ma więcej wpisów