Już 7 czerwca w 1500m2 odbędzie się Orange Sounds, impreza podczas której fani szalonej, tanecznej elektroniki będą mieli okazję bawić się przy dźwiękach generowanych przez dwie ważne postaci świata DJ- skiego.

Anthony Rother jest jednym z czołowych niemieckich DJ-ów i producentów. Zarządza dwoma labelami: Psi49Net oraz Datapunk, gdzie wydaje swoje albumy. Tworzona przez niego mieszanka techno oraz electro szybko przyniosła mu popularność oraz możliwość grania setów w rodzimych i zagranicznych klubach. Rother współpracuje z grafikami, którzy tworzą unikalne wizualizacje do jego koncertów, co czyni je niezapomnianymi wydarzeniami.

Druga gwiazda wieczoru to Tiga. Pochodzi z Montrealu, a jego twórczość oscyluje wokół electroclashu, house’u bądź electro house’u. Jego pierwszym dużym sukcesem był singiel Sunglasses at Night nagrany wspólnie z producentem Zytheriusem Hulkkonenem. Sukces tego kawałka dał artyście popularność, która później przełożyła się na zlecenia. W taki sposób Tiga mógł remiksować m.in. Telepopmusik, Fischerspoonera oraz wielu innych znanych i lubianych. Podobnie jak Rother, Tiga także ma swój label, który nazywa się Turbo Recordings. Wydaje tam artystów z całego świata, ale także pełni ważną rolę w promocji lokalnej muzyki.

Nie ma więcej wpisów