Pamiętacie występ Arctic Monkeys na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich? Była to jedna z ostatnich okazji żeby zobaczyć zespół na żywo. Od tamtego czasu minął już prawie rok. Jeśli zdążyliście stęsknić się za Alexem Turnerem i spółką to mam dla Was dobre wiadomości.

Wygląda na to, że grupa na nowo wraca do koncertowania. 22 maja w Majestic Ventura Theater w Kalifornii Panowie dali swój pierwszy od długiego czasu koncert. Od razu postanowili uderzyć z grubej rury i swój set zaczęli od zaprezenotwania publiczności nowej piosenki. Kawałek nosi nazwę Do I Wanna Know? i swoim brzmieniem trochę przypomina połączenie dobrze nam już znanych piosenek z trzeciej płyty Brytyjczyków oraz ostatnego, wydanego singla R U Minie?.

Podczas konertu w Ventura, w Kalifornii nie zabrakło też największych hitów zespołu. Dla rozentuzjazmowanego tłumu rozbrzmiewały m.in.: Dancing Shoes, Fake Tales Of San Francisco, I Bet You Look Good On The Dancefloor, czy Brick By Brick.

Miejmy nadzieję, że i na polską publiczność czekają równie przyjemne niespodzianki, ponieważ już za około sześć tygodni będziemy mogli zobaczyć zespół na żywo, na scenie festiwalu Open’er.

Nie ma więcej wpisów