Lubicie przesiadywać przed komputerem i wpatrywać się w kolorowe obrazki? Jeśli tak, to najnowszy teledyk Beady Eye powinien przypaść Wam do gustu. Brytyjczycy opublikowali właśnie pierwszy oficjalny klip z nadchodzącej płyty. I prawdę mówiąc nie wysilili się zbytnio.

Forma Second Bite of The Apple zdecydowanie góruje nad treścią. Obrazy zmieniają się i nakładają na siebie niczym w kalejdoskopie. A co robią sami muzycy? To, w czym są najlepsi – grają. Wykonanie nieco oldschoolowe, odpowiadające brzmieniu Beady Eye. Trudno tu o większe zabiegi – skromny teledysk sprawdza się w przypadku tej leniwej nuty.
Możemy jednak mówić o pewnym progresie, jeśli porównamy klip do Flick of the Finger. Utwór miał swoją radiową premierę przed pierwszym singlem. Doczekał się również video w konwencji uwolnić orkę. Dla fanów filmów przyrodniczych jak znalazł.
Premiera BE już 10 czerwca. Ciekawe, czy klipy do kolejnych singli będą równie minimalistyczne. Odpowiada Wam taka forma wizualizacji czy może wolelibyście Beady Eye jako aktorów w quasi-filmowych teledyskach?

Nie ma więcej wpisów