Przedstawiam kolejną ciekawą postać amerykańskiego rapu, którą odkryłem w tym roku i której twórczością bardzo się zainteresowałem. Mowa o panu działającym pod ksywą Action Bronson. Pierwszy numer z jego udziałem, który usłyszałem to 1 Train, pochodzący z solowego debiutu A$APa Rocky’ego, na którym to udziela się Bronson, Kendrick Lamar, Joey Badass, Danny Brown, Yelawolf i Big K.R.I.T.

Action Bronson jest znanym w Stanach raperem, ale jego kariera dopiero nabiera rozpędu. Póki co muzyk wydał wiele mikstejpów oraz niezależnych albumów, wspólnie z m.in. Tommym Masem, Statik Selektah, The Alchemistem i Harrym Fraudem. Płyta z tym ostatnim trafi do dystrybucji już 11 czerwca.

Niedawno raper udostępnił pierwszy singiel i zrealizowany do niego klip – Strictly 4 My Jeeps, który, jak się okazuje, pojawi się na pierwszym oficjalnym debiucie artysty. Kiedy to nastąpi dokładnie jeszcze nie wiadomo, ale przynależność do labelu Warner Bros Records wróży dobrze. Wspomniany klip wyprodukował Harry Fraud, a reżyserią zajął się Jason Goldwatch. W teledysku możemy zobaczyć również rapera o ksywie Riff Raff, o którym w Stanach robi się coraz głośniej.

Nie ma więcej wpisów