287 fanów na jej oficjalnym fan page’u to zdecydowanie za mało jak na artystkę z takim talentem. Mam nadzieję, że po tej publikacji przybędzie jej kilku słuchaczy z naszego kraju. Zapytacie: czy warto? Nie pytajcie, tylko posłuchajcie wokalu Izzy Bizu, a nie przestaniecie szukać jej kolejnych nagrań.

No dobrze, ale po koleii. Izzy Bizu pochodzi z południowo-wschodniej części Londynu. Jest pół Angielką, pół Etiopką – stąd ta piękna uroda. Dorastając, słuchała takich artystów jak chociażby Ella Fitzgerald, Betty Swan, Betty Wright czy James Brown. A to już może świadczyć o tym, że spotykamy niebyle kogo. I właśnie tę wyjątkowość słychać w jej twórczości. Nie ma tutaj żadnej ściemy, podążania za muzycznymi trendami czy tworzenia sprzedażowych kawałków. Słyszymy szczerość, talent i przepiękny wokal, który z całą pewnością spotkamy niebawem na różnych kolaboracjach. Bonobo pewnie już ostrzy kły na młodziutką Izzy.

Co prawda, na jej oficjalnym koncie w serwisie SoundCloud możemy przesłuchać jedynie dwóch utwórów, ale warto już dziś zacząć obserbować poczyniania tej dziewcyzny i przyglądać się temu, co nowego wypuści do sieci. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy? Wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy mogli się o tym przekonać i zasłuchać w jej debiutanckim materiale. Ja już nie mogę się doczekać!

Nie ma więcej wpisów