Co prawda premiera tego singla odbyła się prawie miesiąc temu, ale warto o nim wspomnieć chociażby w świetle zbliżającego się występu Tigi w Warszawie. Dla przypomnienia – Kanadyjczyk pojawi się już 7 czerwca w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia i zagra obok Anthony’ego Rothera.

Trust Your Body to utwór nagrany wspólnie z Jori Hulkkonenem – fińskim producentem muzyki house. Panowie spotkali się już wcześniej (Hulkkonen używając pseudonimu Zyntherius) nagrywając chyba najbardziej znany utwór z udziałem Tigi – Sunglasses at Night (w oryginale wykonywany przez Corey’a Harta).

Tym razem producenci przygotowali dla nas niezłą dawkę porządnego techno. Soczysty beat tworzy jeden z bardziej energetycznych utworów tego półrocza w muzyce tanecznej. Dodam, że premiera tego singla miała miejsce wczoraj i znajdziecie na niej dodatkowo trzy remiksy tego utworu, które zmajstrowali joeFarr, Danny Daze Dub i John Roman. Uważajcie, bo singiel zawiera większą dawkę adrenaliny niż poranna kawa. Naprawdę nieźle pobudza.

Do przesłuchania poniżej:

Nie ma więcej wpisów