Powoli nadchodzi dzień, w którym będziemy mogli posłuchać debiutanckiego albumu obiecującego Brytyjczyka Toma Odella. Co prawda w międzyczasie artysta zaplanował wydać jeszcze The Another Love EP i z okazji jej nadchodzącej premiery do sieci trafił drugi już teledysk do tytułowego utworu. Tyle, że tym razem to swego rodzaju film.

Dlaczego film, a nie po prostu teledysk? Można by się skusić o stwierdzenie, że panuje teraz moda na tego typu produkcje. Ale Odell, w przeciwieństwie do innych artystów, ma naprawdę historię do opowiedzenia. Historię, która w niesamowicie intrygujący sposób odpowie nam na pytanie, o czym tak naprawdę Another Love jest. O ile obraz ten można w ogóle zinterpretować jednoznacznie.

Reżyserem filmu został Jamie Thraves, jeden z ulubionych reżyserów Toma. Artysta przyznaje, że kiedy usłyszał pomysł Thravesa, ten powalił go z nóg i dlatego zdecydował się na tę współpracę.

Jeśli chodzi o The Another Love EP, to warto wspomnieć, że oprócz tytułowego singla i remiksu, znajdą się na niej również trzy dodatkowe utwory. Koncertowe Hold Me, które Tom wykonał podczas Burberry Fashion Show oraz See If I Care i Elizabeth, napisane i nagrane w przerwach między ostatnimi koncertami artysty.

Nie ma więcej wpisów