Adrianna Styrcz należy do grona tych osób, które odnajdują się w wielu gatunkach muzycznych. Wokalistka stała się bardziej rozpoznawalna po udziale w telewizyjnym show X Factor, chociaż to na pewno nie jest jej największy sukces. Uwielbiam jej działalność we wrocławskim Sinusoidal – zespole oscylującym w klimatach trip-hopowych.

W ramach Eklektik Session, 23 kwietnia we Wrocławiu, panna Styrcz udowodniła, że radzi sobie z naprawdę różnorodnym materiałem. To właśnie wtedy odbył się koncert, na którym można było usłyszeć utwory ze ścieżki dźwiękowej do legendarnego filmu Davida Lyncha Lost Highway, a artystka, wraz z Szymonem Danisem, wykonała cover utworu The Smashing Pumpkins Eye. Zagorzali fani oryginału pewnie będą zawiedzeni, ale reszcie może się spodobać taka alternatywna, bardziej kobieca wersja Eye.

Ale to nie wszystko. Wokalistka wystąpiła we wrocławskim klubie Puzzle, w ramach Red Bull Music Academy i świetnie tam… rapowała. Byłam pod naprawdę wielkim wrażeniem jej umiejętności. W utworze, który Wam prezentuję, nagranym razem z polską DJ-ką o pseudonimie An on Bast, usłyszycie Adriannę w zupełnie innym repertuarze – zbliżonym właśnie do tego, co usłyszałam we wspomnianych Puzzlach.

Nie ma więcej wpisów