Apparat oraz Modeselektor właśnie podzielili się szczegółami dotyczącymi ich najnowszej produkcji. Jak wiadomo, drugi długogrający album formacji Moderat (II) światło dzienne ujrzy drugiego sierpnia. Obecnie znany jest również dzień wydania pierwszego pochodzącego z niego singla. Reprezentantem płyty okazał się Bad Kingdom, którego odsłuch dostępny będzie od 12 lipca.

Trzeba przyznać, że muzycy zaostrzyli apetyt wszystkim swoim fanom, dodając do tego newsa informację, iż utwór zachowany będzie w charakterystycznym dla Moderata popowo-klubowym klimacie. Singiel sprzedawany będzie za pośrednictwem sklepu wytwórni Monkeytown oraz na iTunes jako ekskluzywna, limitowana edycja. Na krążku znajdzie się wersja oryginalna i instrumentalna.

Przypominamy, że Moderat w tym roku zawita do Polski. Występ podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka, który odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia, będzie jednym z wielu na liście koncertów promujących najnowsze wydawnictwo ekipy z Berlina. Z pewnością warto zakupić bilet, by na własnej skórze przekonać się, co ci goście wyprawiają na scenie. Namiastka poniżej:

Nie ma więcej wpisów