Przywykliśmy ostatnio do ciągłego narzekania, nudy, określenia ale to już było i poczucia ogromnego niedosytu. Proponowane nowości często nie spełniają naszych oczekiwań, mijają się z postawionymi przez nas wymaganiami i w rezultacie wciąż odczuwamy znużenie. Wszystko zatacza koło, zwykle wtedy, gdy czekamy na coś zapowiedzianego, wielkie bum i obiecywane rewelacje…

A może by tak w końcu postawić na strzał zaskoczenia? Może to nieznane wywoła więcej emocji w Waszych sercach? Może to, co przedstawię Wam za moment, właśnie takim zaskoczeniem będzie? Mam nadzieję, że za kilka chwil pogrążycie się w marzeniach i przesiąkniecie delikatnymi dźwiękami, przy których postawicie wielkie, pobudzone serduszko. Nie skupiajcie się tym razem na obrazach i literkach. Dajcie ponieść się muzyce.

Adam Byczkowski – gitarzysta zespołu Kyst pochodzącego z Sopotu – zaserwował kilka dni temu debiutancki kawałek swojego solowego projektu Better Person. Utwór I Wake Up Tired jest jednym z tych, który reprezentuje sypialniane klimaty. Dźwięki wywołujące emocje, wprowadzające w stan spokoju i odprężenia. Autor tej perełki dysponuje niesamowicie hipnotyzującym, miękkim wokalem, który prawdopodobnie będzie pewnikiem jego sukcesu. Na ten moment możemy jedynie mieć ogromną nadzieję, iż projekt prężnie zadziała w najbliższym czasie. Być może niebawem dowiemy się czegoś więcej. Bacznie go obserwujcie!

Nie ma więcej wpisów