Jeżeli wybierasz się na Open’era i jesteś fanem Blur, musisz przyłączyć się do tych akcji!

To, że koncert Blur będzie niezapomniany dla nas – fanów, to oczywiste. Jednak wspólnymi siłami możemy sprawić, że równie ciepło będą go wspominać sami artyści. Obie akcje szykowane przez polskich fanów Blur nie wymagają wielkiego nakładu pracy, a z pewnością sprawią, że Damon, Graham, Alex i Dave poczują się u nas naprawdę wyjątkowo.

Akcja o nazwie Tender wymaga od Was jedynie nauczenia się refrenu do tegoż utworu, który jest banalnie prosty:

Oh my baby,
Oh my baby,
Oh why,
Oh my.

Całość polega na tym, że gdy panowie z Blur skończą grać kawałek Tender, cały tłum powinien zacząć śpiewać refren jeszcze raz, zupełnie a capella. Powyżej znajduje się nagranie z festiwalu Glastonbury z 2009 roku, na którym publiczność właśnie tak zaskoczyła chłopaków – wystarczy spojrzeć na ich miny, żeby przekonać się, jak duże wrażenie to na nich wywarło. Jeżeli nie chce Wam się oglądać całego nagrania (a warto), przełączcie do 9. minuty i sami przekonajcie się, jak to wyglądało.

Dopisz się do tego wydarzenia na Facebooku.

Do drugiej akcji potrzeba już nieco więcej wkładu własnego. Wystarczy wydrukować znajdujący się tutaj front słynnego Milkiego i podczas refrenu utworu Coffee & TV podnieść go do góry. Proste? Proste! I z pewnością możliwe do zorganizowania. Jeżeli masz taką możliwość, wydrukuj ich więcej i rozdaj sąsiadom podczas koncertu.

Udostępnijcie tę informację znajomym, zaproście każdego, kto wybiera się na Open’era i pomóżcie organizatorom obu akcji zachwycić Blur!

Nie ma więcej wpisów