Dzień bez newsa o chłopakach z Disclosure – dniem straconym. Bracia Lawrence od kilku miesięcy przygotowywali fanów na ten moment. Dziś światło dzienne ujrzał ich debiutancki materiał zatytułowany Settle. Co prawda poznaliśmy już większość kawałków z tego krążka, ale to wcale nie przeszkadza w odbiorze debiutu w całości.

Settle to dwanaście naładowanych energią, popowych utworów, które nadają temu gatunkowi nowego charakteru. Pop spotyka się tutaj z deep-housem, dubstepem, garage i brzmieniami z lat 80. i 90. Chłopcy zapraszają na taneczną domówkę, z której wyjdziecie z odciskami na stopach i niezłymi zakwasami. Jest to godzina solidnego tanecznego grania w najlepszym wydaniu, do którego już zdążyli nas przyzwyczaić.

Z całą pewnością talentu do tworzenia hitów nie można im odmówić. Wszystko, za co się zabierają, przemieniają w przebój. I taki właśnie jest ten album – napakowany hitami po brzegi. Fani klubowego grania z całą pewnością znajdą tutaj coś dla siebie, a i wyrafinowani smakosze nie przejdą obok Settle obojętnie.

Miło nam poinformować, iż serwis musicis.pl objął krążek patronatem medialnym.

1. Intro
2. When a Fire Starts to Burn
3. Latch (feat. Sam Smith)
4. F for You
5. White Noise (feat. AlunaGeorge)
6. Defeated No More (feat. Ed Mac)
7. Voices (feat. Sasha Keable)
8. Second Chance
9. You & Me (feat. Eliza Doolittle)
10. January (feat. Jamie Woon)
11. Confess to Me (feat. Jessie Ware)
12. Help Me Lose My Mind (feat. London Grammar)

Nie ma więcej wpisów