Katie Stelmanis zdecydowanie należy od osób, których głos łatwo rozpoznać. Jest jedną z ciekawszych wokalistek na scenie muzycznej, co bardzo służy kanadyjskiemu zespołowi Austra. Minęło już trochę czasu od debiutanckiego Feel It Break ze świetnym singlem Lose It na czele, więc cieszy fakt, że grupa wydaje nowy album. Krążek Olympia pojawi się na półkach europejskich sklepów już 17 czerwca, Stany i Kanada będą musiały czekać jeden dzień dłużej.

Painful Like pochodzi właśnie z nowego wydawnictwa i można powiedzieć, że jest to dość ciekawy kawałek. Może nie jest szczególnie odkrywczy – warstwa muzyczna brzmi tak samo jak milion innych elektronicznych utworów, ale wokal Katie Stelmanis zdecydowanie się broni i jest tutaj dużym atutem. Bardziej przypadło mi do gustu Home, które również pojawi się na nowym albumie. Mimo wszystko, nie mogę się doczekać, aż będzie można posłuchać całości.

Chciałabym zaznaczyć jeszcze, że warto wpisać w swój koncertowy grafik na lato katowicki OFF Festival – Austra da tam na pewno świetny występ, no i będzie można usłyszeć Olympia na żywo.

Nie ma więcej wpisów