DJ Muggs nie próżnuje. Nie tak dawno mogliśmy obejrzeć klip do utworu Wikid nagranego wraz z Chuckiem D z Public Enemy i Jaredem z Hed PE, a już ukazało się kolejne video DJ-a. Najnowsza produkcja to animowany teledysk, który zrealizowany został do kawałka Headfirst nagranego wspólnie z Dannym Brownem.

Danny Brown jest raperem pochodzącym z Detroit, znanym ze swojego unikatowego stylu i charakterystycznego image’u artystycznego. Jest jedną z postaci, które wystarczy zobaczyć raz, żeby zapamiętać na zawsze. Muzyk ma na koncie kilka solówek, EP-ek, mikstejpów i wiele gościnnych zwrotek u popularnych raperów, m.in. A$AP Rocky’ego, Pusha T, Schoolboy Q czy Tony’ego Yayo.

Realizacją powyższego klipu zajął się wszechstronnie utalentowany artysta o ksywie Monsta. Podobnie jak i numer Wikid, tak i ta produkcja pochodzą z wydawnictwa Bass for Your Face, które prezentuje mocniejszą, bardziej elektroniczną odsłonę muzycznych upodobań DJ-a Muggsa. Całość materiału jest hybrydą rapu, trapu, hardcore’u, dubstepu i wielu innych nurtów, tworząc produkcję nieszablonową i naprawdę godną sprawdzenia.

Nie ma więcej wpisów