Jeżeli widok strzykawki lub wszelkie zabiegi medyczne przyprawiają was o mdłości, ten teledysk nie będzie waszym ulubionym. Rzecz dzieje się bowiem w domu pogrzebowym, gdzie wyśpiewująca słowa piosenki She BurnsMara Carlyle – odgrywa rolę nieboszczki.

Białe kitle i srogi medyczny klimat już nie raz przemycany był w teledyskach różnych artystów – choćby GusGus, czy WhoMadeWho. Jednakże w tym wydaniu rzeczywiście ma to sens. Dosadny obraz oraz dosyć przygnębiające otoczenie podkreślają tylko poważny wydźwięk słów I can’t believe what I’ve done. I only wanted some fun… Z jednej strony trochę trącają ojcowską przestrogą, z drugiej brzmią dosyć znajomo, bo chyba każdy miał przynajmniej raz w życiu sytuację, w której zdrowy rozsądek zszedł na dalszy plan.

W każdym razie, She Burns to naprawdę dobry numer Joe Goddarda. Członek grupy Hot Chip udowadnia, że również w klubowym, elektronicznym klimacie odnajduje się znakomicie. Warto dodać sobie ten numer do listy ulubionych, a i obraz zasługuje na uwagę.

Nie ma więcej wpisów