Do festiwalu Open’er możemy odliczać już nie miesiące, ale dni. Dokładnie za cztery tygodnie będziemy bawić się w Gdyni na lotnisku Kosakowo przy dźwiękach m.in. Blur, Arctic Monkeys, Disclosure, Kings of Leon i QOTSA. Czas już najwyższy, aby odkryć wszystkie karty.

Dzisiejsze ogłoszenia miały być tymi ostatnimi, po których wszystko stanie się jasne. Jednak Mikołaj Ziółkowski postanowił i tym razem dawkować emocje i rozłożyć ogłoszenia na dwa dni. Jutro na Facebooku i stronach festiwalu zostaną ogłoszone ostatnie zespoły i tym samym poznamy pełen line-up festiwalu. Jednak skupmy się na dzisiejszych ogłoszeniach, a jest tego sporo, ponieważ do uzupełnienia zostało dużo slotów w namiocie, scenie world (+ talent stage) oraz alter space.

Do ogłoszonego zestawu dołączają: Savages, Palma Violets, Fuka Lata, Ifi Ude, Plum, Pianohooligan, semantik punk, Hot Casandra, Please the Trees, The National.

Pora zacząć powoli planować logistycznie pobyt na festiwalu, ustalić listę priorytetów i poćwiczyć kondycję, aby bieganie między scenami nie przyprawiło Was o zadyszkę.

Nie ma więcej wpisów