Circus Inferno! to impreza, którą nie sposób ominąć. Już 8 czerwca w Poznaniu swoje wrota otworzy Diabelski Cyrk, a w nim najlepsi DJ-e, muzyka deep i tech house oraz scenografia, która doda pikanterii.

Organizatorzy zachęcają, aby do Starej Rzeźni przyjść przebranym – w końcu w cyrku trzeba też wyglądać odpowiednio. Szczególnie, kiedy szykuje się taka impreza! W końcu w klubie po parkiecie przetoczy się nadzwyczajny korowód dziwolągów, tuż za stąpającymi ciężko, niczym cyrkowe słonie, basami.

Od strony muzycznej za imprezę odpowiadać będą FRANCESCA LOMBARDO prosto z Wielkiej Brytanii, a POL_ON i Hrabioza Soundsystem reprezentować będą Polskę.

FRANCESCA LOMBARDO – mieszka w Londynie i pewnie dlatego tak dobrze zna się na muzyce klubowej. W świecie muzycznym zaistniała dzięki bardzo dobrym EP-kom wydanym pod skrzydłami Crosstown Rebels, zrzeszającej najlepszych producentów parkietowej muzyki. Oprócz produkcji muzyki, jest też DJ-ką. Dzięki temu jej terminarz pęka w szwach – na szczęście Polski w nim nie zabrakło.

POL_ON – to dwójka producentów: Kacper Bogacz (Pan K) i Michał Piotrowski (Mike P.). Kacper jest absolwentem wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach, a Michał, kiedyś zajmujący się organizacją imprez, teraz okazał się doskonałym DJ-em. Razem zgłębiają się w zakamarki, których nie jeden fan deep techu jeszcze nie odkrył. Słyną z energetycznych, nieszablonowych i eklektycznych setów.

Hrabinoza SoundsystemKanad & Kill Blinton. Dwójka poznaniaków, która podobno przeżyła praktycznie wszystko. Poznali się podobno dzięki darmowym drinkom w którymś barze – sami nie pamiętają w którym. Uwielbiają wymyślać coraz to nowsze kreacje muzyczne. A co grają? Wszystko. Od disco, aż po samo techno.

 

Kiedy: 8.06 (sobota)
Gdzie: Poznań, Stara Rzeźnia, (ul. Garbary 101/111)
Wstęp: przedsprzedaż – 20 zł / w dniu imprezy, do 0:00 – 25 zł / po 0:00 – 30 zł

Nie ma więcej wpisów