Muzyka najlepiej smakuje Wam w plenerze? Mamy dla Was dobre wiadomości! Noc świętojańska jak co roku obfituje w wiele atrakcji. Warszawskie Podzamcze po raz kolejny będzie piękną oprawą dla Wianków nad Wisłą. Na scenie zaprezentują się New Young Pony Club, Mela Koteluk, Loreen oraz The Pink Floyd Club UK.

Imprezę z kilkunastoletnim stażem nie sposób nazwać rodzinnym piknikiem. Organizatorzy łączą tradycję z nowoczesnością, nadając słowiańskim obrzędom formę współczesnego happeningu. Dzięki Wiankowej Gali Gwiazd promują również młodych wykonawców. W tym roku na szczególną uwagę zasługuje New Young Pony Club – najdłuższa noc w roku upłynie nam w klimatach dance-punk i new rave. W atmosferze tym gorętszej, że trzecia płyta Brytyjczyków nadchodzi wielkimi krokami.

Wianki nad Wisłą to jedno z największych plenerowych wydarzeń w stolicy. Zeszłoroczna edycja, z Katie Melua na czele, przyciągnęła około 100 tysięcy osób. Chcecie przyłączyć się do pobicia zeszłorocznego rekordu? Wyłączcie komputery, wyjdźcie z dusznych mieszkań i rozkoszujcie się muzyką w wyjątkowej oprawie! Start o godzinie 20:00.

Nie ma więcej wpisów