Maybach Music to label Ricka Rossa założony przez niego w 2009 roku. Prócz rapera, do wytwórni należą jeszcze tacy artyści jak Wale, Meek Mill, French Montana, Omarion i Gunplay. Wytwórnia radzi sobie naprawdę nieźle, rozrastając się z każdym rokiem i będąc już obecnie uznaną marką wśród labeli hip-hopowych amerykańskiego rynku.

W ciągu ostatnich kilku dni otrzymaliśmy aż trzy nowe produkcje od wykonawców należących do Maybach Music – dwa klipy i utwór. Pierwszy z teledysków możecie zobaczyć powyżej. Jest to video do kawałka Poor Decisions, na którym usłyszymy Wale’a, Ricka Rossa oraz Lupe Fiasco. Utwór znajdzie się płycie kompilacyjnej Maybach Music, Self Made 3, której premiera przewidziana jest na 6 sierpnia tego roku.

Poniżej możecie obejrzeć klip do kawałka Oil Money Gang. Nawijają w nim Rick Ross oraz Jadakiss. Utwór również ma znaleźć na płycie Self Made 3.

Pod koniec czerwca do sprzedaży trafi również nowy album Wale’a pt. The Gifted. Będzie to drugi album rapera po wydanym w 2011 roku krążku Ambition. Na wydawnictwie znajdą się gościnne występy m.in. Nicki Minaj, Juicy J, 2 Chainza, Wiz Khalify, Ne-Yo, Ricka Rossa czy Rihanny. Kawałek z tą ostatnią możecie sprawdzić poniżej:

Nie ma więcej wpisów