Jeżeli zdążyliście poznać i polubić warszawskie trio Magnificent Muttley, nie może Was tam zabraknąć. W czwartek, 13 czerwca, w klubie Eufemia będzie miała miejsce wyjątkowa premiera. Zagra projekt pod tajemniczą nazwą Eli, który powstał z inicjatywy Robina Peringera i Staszka Wróbla (Nosowska, Paula i Karol, Wilki), a który tworzą właśnie Robin Peringer – były członek legendarnej już amerykańskiej grupy Modest Mouse – wraz z Jakubem Jusińskim i Olkiem Orłowskim, czyli dwoma muzykami znanymi z formacji Magnificent Muttley.

Kwintesencją projektu są krótkie, acz przeładowane energią kompozycje. Surowe i brudne brzmienie, jakie Panowie prezentują, cofają słuchaczy w świat lat 90. minionego wieku, przypominając najlepsze czasy rocka i grungu. Podczas próby zarejestrowali utwór pod tytułem Chunk, który możecie odsłuchać poniżej, obecnie pracują nad debiutancką EP-ką.

Eli w obecnym składzie istnieje od kilku miesięcy, a warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć ich w tym miesiącu aż dwukrotnie – w czwartek podczas premiery projektu, w klubie Eufemia oraz 26 czerwca w klubie Kosmos Kosmos, gdzie muzycy zagrają wspólny koncert z Magnificent Muttley. Warto pojawić się chociaż w jednym z tych miejsc, bo może to być ostatnia okazja, żeby zobaczyć Robina Peringera w akcji przed jego powrotem do USA.

Kiedy: 13.06 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, Eufemia
Start: 20:00
Wstęp: 5 zł

Kiedy: 26.06 (środa)
Gdzie: Warszawa, Kosmos Kosmos
Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów