Od kilku dni organizatorzy Męskiego Grania informowali, że w końcu podadzą większość newsów dotyczących tegorocznego wydarzenia. Faktycznie, dotrzymali słowa i dzisiaj pojawiły się szczegółowe informacje na ten temat.

Męskie Granie postanowiło odkryć kolejne karty. Pierwszą z nich jest ujawnienie, kto zajmie stanowisko dyrektora artystycznego. Tutaj na sam początek czeka nas zaskoczenie, bo dyrektorów mamy dwóch, całkowicie od siebie odmiennych. W tym roku stanowisko to obejmie Kasia Nosowska i O.S.T.R. To energetyczne połączenie artystów może skutkować tylko sukcesem oraz samymi wyjątkowymi zaskoczeniami. Już teraz możecie posłuchać, co wyniknęło z ich połączenia, czyli singla promujący tegoroczne Męskie Granie, który ma tytuł Jutro jest dziś.

Co jeszcze odkryło Męskie Granie? Na pewno to, że w tym roku skupiają się nie tylko na muzyce. Rozbudowano scenę, zatrudniono doskonałych projektantów oraz na nowo zaprojektowano strefy Żywca. Wiemy też do jakich miejsc w poszczególnych miasta zawita Męskie Granie – listę znajdziecie poniżej.

Kraków – Pod Hotelem Forum
Chorzów – Sztygarka
Wrocław – Kępa Mieszczańska
Gdańsk – Stocznia Klub B90
Poznań – Stara Gazownia
Warszawa – Fort Bema
Żywiec – Amfiteatr pod Grojcem

Nie ma więcej wpisów