Chime for Change to wyjątkowa kampania społeczna mająca na celu poprawę sytuacji kobiet na całym świecie. Organizatorzy kładą duży nacisk na popularyzację edukacji i szerzenie samoświadomości wśród żeńskiej części populacji każdego kraju. Ważne dla nich jest także zdrowie oraz równouprawnienie.

To, co czyni Chime for Change akcją szczególną, jest zaangażowanie gwiazd. Założycielem kampanii jest dom mody Gucci, a promują ją m.in. Beyoncé i Salma Hayek.

Ostatnio w Londynie odbył się koncert promujący kampanię. Line-up wypełniony był gwiazdami z panią Knowles-Carter w roli głównej. Była tam także Florence Welch, która zaśpiewała Over the Love, swój najnowszy singiel pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do Wielkiego Gatsby’ego.

Jak łatwo się domyślić, Flo w pełni zaprezentowała siłę swojego głosu, który powoduje ciarki na plecach, ale jednocześnie zaczyna już nużyć. Czekam niecierpliwie na dzień, w którym sama wokalistka znudzi się podniosłymi, uduchowionymi piosenkami oraz zwiewnymi sukniami i użyje swojego talentu do czegoś świeżego.

Nie ma więcej wpisów