W ostatnich dniach ukazały się dwa utwory, na których możecie usłyszeć reprezentanta nowojorskiego składu Wu-Tang ClanRaekwona.

Pierwszy numer, który znajdziecie powyżej, pochodzi z albumu Albert Einstein nagranego przez duet The Alchemist i Prodigy. Ten pierwszy to utalentowany didżej i producent, który zajął się realizacją wspomnianego krążka. Drugi natomiast to świetny raper, będący reprezentantem legendarnego duetu Mobb Deep. Gościnne nawijki na ich kawałku R.I.P. zapewnili Havoc i właśnie Raekwon.

Raekwon, poza nową płytą Wu-Tangu, pracuje również nad swoją solówką, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wydawnictwo będzie zatytułowane Fly International Luxurious Arts. Ostatnio raper udostępnił utwór Soundboy Kill It, na którym wokalnie wspiera go piosenkarka Melanie Fiona. Kawałek najprawdopodobniej znajdzie się na nadchodzącej płycie rapera. Jego zrealizowaniem zajął się laureat nagrody Grammy – Jerry Wonda. Współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem, Mickiem Jaggerem, Whitney Houston, Carlosem Santaną, Shakirą czy grupą Black Eyed Peas.

Nie ma więcej wpisów