Do grupy artystów, którzy oczarowali już publikę projektu Otwarta Scena dołączyła Mela Koteluk i już na wejściu zaserwowała wszystkim rewelacyjny prezent. Artystka postanowiła zrobić fanom niespodziankę i pierwszym utworem z sesji nagraniowej, która wyjątkowo odbyła się w studiu Radia Łódź, jest zupełnie nowy kawałek pt. To trop.

Śmiejcie się lub nie, ale słuchając tego utworu, na myśl przychodzi mi Zdzisława Sośnicka. Może to tylko moje skojarzenia, ale myślę, że w stylu jaki wypracowała sobie Mela oraz w sposobie przekazania emocji zawartych w tekście, ma ona coś z pani Zdzisławy. Ten kawałek naprawdę nie chce wyjść z głowy po pierwszym przesłuchaniu – włączam go ponownie i ponownie, a czar piosenki za każdym razem jest tak samo silny. To trop niech wpływa w krwiobieg i dostarcza spokoju – napisała Mela na swoim profilu na Facebooku. Coś w tym jest…

Mela ma już na swoim koncie dwa Fryderyki (w kategorii Artysta Roku i Debiut Roku), ale jeżeli jej kolejny album będzie tak dobry jak ten jeden zaprezentowany utwór, to bez wątpienia powtórzy on sukces debiutu.

Nie ma więcej wpisów