Lata osiemdziesiąte królują nie tylko w modzie. Dowodem może być choćby najnowsza płyta Pet Shop Boys, wyczekiwana przez fanów neonowego brzmienia. To właśnie premiera Electric jest powodem, dla którego legendarny duet przyjedzie do Polski.

A wszystko za sprawą cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje, który zaprosił już do naszego kraju Michaela Bublé, Eltona Johna czy Guns N’Roses. Zestawienie nabiera imponujących rozmiarów, do czego przyczyni się również wrześniowy koncert Brytyjczyków. It’s a Sin, Always on My Mind, West End Girls, Suburbia… lista przebojów Pet Shop Boys wydaje się nie mieć końca. Wielu z Was zapewne nie zdaje sobie sprawy, że wiele z tych piosenek nuciło pod nosem wiele razy. Mimo ponad 30-letniej działalności, zespół nie spoczywa na laurach i nie odcina jedynie kuponów od zdobytej sławy. Regularnie wydaje płyty, a kolejna ukaże się w lipcu, po niespełna rocznej przerwie. Czy najnowsze single Axis oraz Vocal mają szansę stać się hitami na miarę dawnych dokonań?

Nieważne, czy macie 50 czy 25 lat. Natapirujcie włosy, załóżcie plastikową biżuterię i wpadnijcie 4 września do sopockiej hali Ergo Arena. Pet Shop Boys to marka, która zagwarantuje Wam rozrywkę na najwyższym poziomie.

Nie ma więcej wpisów