Na sopockiej plaży, a dokładnie przed centrum kulturalno-artystycznym Zatoka Sztuki, powstaje miejsce, które łączyć będzie tego lata najnowsze trendy w modzie i muzyce.

Przez dwa miesiące, od poniedziałku do niedzieli, od świtu do zmierzchu, na scenie H&M Loves Music wybrzmiewać będą najmodniejsze dźwięki ze scen festiwalowych. Spodziewajcie się najróżniejszych gatunków muzycznych – od muzyki klubowej i elektronicznej, przez hip-hop, rock, jazz, aż po wysublimowany pop. Wśród artystów, których usłyszycie na sopockiej plaży nie zabraknie światowych nazw i polskich muzyków z koncertowej czołówki, między innymi: Fast and Frank – Fun Lovin’ Criminals, Ben Westbeech, Andreya Triana, Maria Sadowska, Brodka, Kamp!, Fair Weather Friends, Selah Sue i wielu innych.

Al. F. Mamuszki 14 to tego lata najgorętszy adres w Polsce. Przybywajcie tłumnie w lipcu i sierpniu do Zatoki Sztuki w Sopocie. Dobra zabawa gwarantowana. Start już 28 czerwca!

Ale H&M Loves Music to nie tylko dobra muzyka i zabawa. To także kolekcja festiwalowa inspirowana różnymi stylami muzycznymi . To niezbędny zestaw dla miłośnika festiwalowych szaleństw.

Kiedy: 28.06-25.08
Gdzie: Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: od 18:00
Wstęp: wolny

Zobacz cały line-up na: http://hmlovesmusic.pl/

Nie ma więcej wpisów