Dostałam to, czego chciałam – trzech moich ulubionych polskich raperów wystąpi w tym roku podczas festiwalu Hip Hop Kemp. Do line-upu imprezy właśnie dołączył Zeus (królujący w mojej ulubionej trójce, w skład której wchodzą także Bisz i Miuosh).

Nie jest to oczywiście jedyna godna uwagi informacja związana z dzisiejszymi ogłoszeniami, wszak do Czech przyjadą również dobrze znani i lubiani raperzy Posdnuos, Trugoy i Maseo z grupy De La Soul, którzy zeszłorocznym występem podczas Orange Warsaw Festival zaskarbili sobie sympatię również tych osób, które nie słuchają rapu.

Czy muszę dodawać coś jeszcze? Nie sądzę, bowiem ani Zeus, ani De La Soul nie potrzebują nadmuchanych rekomendacji. Każdy, kto zna ich twórczość, doskonale wie, że line-up Hip Hop Kemp 2013 został dziś uzupełniony o mistrzów swego fachu.

Przypominam, że festiwal odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia, w czeskiej miejscowości Hradec Králové, a bilety na to wydarzenie można nabyć obecnie za 229 zł (normalny) oraz 429 zł (VIP).

Informuję Was również o tym, że KRS-One odwołuje wszystkie europejskie koncerty po 7 sierpnia, zatem nie pojawi się w Czechach.

Nie ma więcej wpisów