Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Chyba każdy, kto takiego merdającego ogonem przyjaciela ma, z pewnością te słowa potwierdzi, bo czy jest coś bardziej urzekającego od oszalałego ze szczęścia pupila, który każdego dnia, kiedy wracasz do domu, cieszy się tak, jakby nie widział cię przynajmniej przez miesiąc? A teraz wyobraźcie sobie dzień, w którym ostatni pies na Ziemi umiera… Ja sobie tego wyobrazić nie potrafię.

Ale właśnie taką wizję przedstawiają nam panowie z Local Natives w swoim najnowszym teledysku do kawałka You & I. Ten poruszający obraz do piosenki pochodzącej z ich ostatniego albumu Hummingbird jest dziełem Daniela Portraita oraz Kamp Grizzly. Mogę się założyć, że nie raz zdziwicie się, oglądając ten klip, bo zaskakujących momentów w nim nie brakuje. Muszę jednocześnie niektórych ostrzec – jeżeli jesteście wrażliwcami, to radzę przed kliknięciem ikonki play zaopatrzyć się w paczkę chusteczek.

Trzeba jednak pamiętać, że nadzieja umiera ostatnia. Usiądźcie więc wygodnie i przekonajcie się, jak kończy się ta historia.

Nie ma więcej wpisów