Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o zaplanowanych na listopad dwóch koncertach White Lies w Polsce. Brytyjczycy widocznie bardzo polubili nasz kraj, będzie to już bowiem ich druga wizyta w tym roku. Możemy się spodziewać, że zaprezentują wówczas głównie materiał z ich nadchodzącej wielkimi krokami, nowej płyty.

Choć Big TV na półki sklepowe trafi dopiero 12 sierpnia, to już teraz możemy usłyszeć jego próbkę. W sieci pojawił się właśnie oficjalny singiel pt. There Goes Our Love Again. Co ciekawe, ukazać się on miał dopiero na tydzień przed premierą całego albumu, czyli 5 sierpnia. Ku radości fanów, na niemal dwa miesiące przed można go już było usłyszeć na antenie BBC1. Utwór nieco różni się od znanych nam piosenek Brytyjczyków, przede wszystkim nie jest tak mroczny i patetyczny, jak ich poprzednie dokonania. Zredukowano także ilość gitar na korzyść syntezatorów.

Wcześniej w sieci ukazał się już jeden utwór promujący krążek, zatytułowany Getting Even, ale nie był to jednak oficjalny singiel. Jak muzycy przyznali w jednym z wywiadów: Każdy, kto słuchał nas od samego początku i widział, jak się rozwijaliśmy, na pewno bardzo pokocha ten album.

To czy muzykom udało się podbić serca fanów okaże się już w sierpniu, tymczasem posłuchajcie kawałka promującego Big TV:

Nie ma więcej wpisów