Pierwszy weekend w Zatoce Sztuki za nami. Scena H&M Loves Music rozkręca się z imprezy na imprezę i prezentuje kolejnych klubowych artystów. Już jutro na sopockiej plaży wybrzmią dźwięki holenderskiego trio Kraak & Smaak.

Kraak & Smaak to producencki kolektyw, który tworzą Mark Kneppers, Oscar De Jong i Wim Plug. Debiutancki materiał zatytułowany Boogie Angst wydali w 2005 roku nakładem brytyjskiej wytwórni Jalapeno Records i od tamtego momentu zawładnęli festiwalowymi scenami na całym świecie. Warto tutaj wymienić takie nazwy festiwali jak holenderski Pinkpop, węgierski Sziget, amerykański SXSW, a także słynna Coachella i Glastonbury Festival.

Kluczem do sukcesu chłopaków z Kraak & Smaak są elektroniczne dźwięki podszyte funkowym flow. Ale przede wszystkim ich występy na żywo, które obok koncertów Chemical Brothers, Moby i The Prodigy, wymienane są jako te, których nie można przegapić. To chyba wystarczająca rekomendacja, aby pojawić się już w najbliższą środę pod sceną H&M Loves Music, nieprawdaż? Nie przegapcie tego występu, bo taka okazja może się szybko nie powtórzyć.

Kiedy: 03.07 (środa)
Gdzie: Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: 13:00
Wstęp: wolny

Zobacz cały line-up na: http://musicis.pl/HM

Nie ma więcej wpisów