Kolejne bardzo dobre wieści dla fanów Meli Koteluk. Kilka dni po tym jak artystka nagrała dla Otwartej Sceny nowy utwór pt. To trop, podzieliła się kolejną perełką w postaci najnowszego teledysku, który powstał do zupełnie nowego kawałka – Wielkie nieba.

Jak już pisaliśmy, singiel Wielkie nieba wraz z klipem zapowiadają nową EP-kę Meli o tym samym tytule, na której – oprócz wspomnianego utworu – znajdzie się także kawałek To trop. Na poszukiwania krążka możecie wyruszyć do sklepów muzycznych 25 czerwca, bo właśnie tego dnia EP-ka trafi do sprzedaży.

Tymczasem Mela nie daje nam czasu, aby nacieszyć się jedną nowością, bo chwilę po premierze klipu w sieci pojawiło się kolejne nagranie z sesji dla Otwartej Sceny. Tym razem możemy się zatopić w dźwiękach kawałka Stale płynne, w którym pierwsze skrzypce grają wokal Meli oraz ukulele.

Nagranie, tak samo jak poprzednie, zrealizowano wyjątkowo w Studio im. Henryka Debicha w Radiu Łódź. Najpiękniejsze jest w tym wszystkim to, że po obejrzeniu tego wideo uśmiech długo nie chce zejść z twarzy. Gorąco polecam.

Nie ma więcej wpisów