Jazz i hip-hop to dla wielu osób dwie zupełnie różne od siebie bajki. Jednak patrząc na historię powstania obu gatunków, dostrzegamy, że narodziły się one w afroamerykańskich dzielnicach Ameryki. Co więcej, zarówno jazz, jak i hip-hop były swego czasu postrzegane jako niegrzeczne style dla zbuntowanych.

Już 30 czerwca w Rzeszowie nie tylko zbuntowani fani muzyki będą mogli spędzić wieczór w rytm właśnie takich brzmień. W ramach projektu Art Celebration: Jazz & Hip Hop będzie można usłyszeć wybitnych artystów, a także ciekawe kolaboracje.

Największą gwiazdą wieczoru będzie czterokrotny zdobywca nagrody Grammy – gitarzysta Dean Brown. Oprócz niego, na scenie pojawią się także: Natalia i Paulina Przybysz, Bernard Maseli, DJ Eprom, Ten Typ Mes, NumerRaz, Tomasz Nowak, Eskaubei. Towarzyszyć im będzie zespół koncertowy w składzie: Zbigniew Jakubek, Robert Cichy, Jan Młynarski, Michał Grott.

Dzień wcześniej odbędzie się otwarta próba, na której będzie można podpatrzeć pracę muzyków, a w niedzielę rano ruszy seria warsztatów, na które nie trzeba się zapisywać.

Kiedy: 30.06 (niedziela)
Miejsce: Rzeszów, Synagogue Stage (obok BWA)
Start: 21:00
Wstęp:
wolny

Nie ma więcej wpisów