Bridget Kelly to młoda piosenkarka pop/r’n’b, dopiero zaczynająca karierę w amerykańskiej branży muzycznej. Nie ma jeszcze na koncie solowego albumu, ale wiadomo, że nad nim ciężko pracuje. Póki co, artystka wydała w październiku 2011 roku EP-kę Every Girl. Znacznie większą popularność przyniósł jej jednak singiel Special Delivery, który w sierpniu 2012 roku był często emitowany w amerykańskich stacjach radiowych.

Później nadszedł czas na kolaboracyjny utwór z jednym z najpopularniejszych raperów 2012 roku – Kendrickiem Lamarem. Do ich wspólnego kawałka – Street Dreamin’ – nakręcono właśnie teledysk. Jest przyjemny numer, w którym Lamar odnalazł się idealnie, a Bridget Kelly uzupełniła go świetnym wokalem. Zawsze zwracam uwagę na to, że Lamar świetnie radzi sobie z bitem i przyznam, że nie kojarzę instrumentala, w którym raper nie sprawdził się. Warto go zaprosić do utworu, bo efekt na pewno będzie przynajmniej zadowalający.

Znaczna część teledysku została nakręcona przy torach kolejowych w Greensboro, podczas trwania trasy koncertowej Kendricka Lamara. Jego realizacją zajął się Clifton Bell, który współpracował także z m.in. Ludacrisem, Twistą, Trey Songzem, Anthonym Hamiltonem, T.I., J. Colem czy The Roots.

Nie ma więcej wpisów