Dziewięć lat. Tyle właśnie czasu trzeba było czekać na kolejną muzyczną nowość z obozu bostońskiej grupy Pixies. Muzycy na swojej oficjalnej stronie umieścili utwór pt. Bagboy do pobrania zupełnie za darmo (wystarczy jedynie podać swój adres e-mail). Jednocześnie pojawił się także klip. Jego reżyserią zajęli Jesse Lamar High oraz Nik Harper, którzy tworzą reżyserski duet znany pod nazwą LAMAR+NIK. Efekty ich pracy możecie obejrzeć powyżej.

Nie wiadomo czy kawałek ten zapowiada rychłe pojawienie się nowego albumu, jednak z pewnością jest niemałą niespodzianką dla fanów, którzy jeszcze dwa tygodnie temu nie mieli wielu powodów do radości – do mediów trafiła informacja, że basistka grupy Kim Deal postanowiła opuścić zespół.

Przykro nam poinformować, że Kim Deal zdecydowała się opuścić grupę Pixies. Jesteśmy dumni, że mogliśmy z nią współpracować przez ponad 25 lat. Pomimo jej decyzji o odejściu z Pixies, zawsze będzie dla niej miejsce w naszej grupie – napisali w oświadczeniu pozostali muzycy Pixies.

Nie ma więcej wpisów