Alice, Joanna i Leonard pochodzą ze Sztokholmu i właśnie szykują się na podbój muzycznego świata. Zapamiętajcie tę nazwę – Museum of Bellas Artes – bo coś czuję, że jeszcze o nich nie raz usłyszymy.

Kto jeszcze nie zna ich piosenki Who Do You Love, ten niech prędko nadrabia zaległości i przygotuje się na nadejście debiutanckiego materiału. Premiera długogrającego albumu zaplanowana jest na 23 września. Wtedy właśnie światło dzienne ujrzy krążek zatytułowany Pieces. Materiał ukaże się nakładem małej wytwórni Best Fit Recordings, w której w katalogu nie znajdziecie znanych artystów, ale za to ciekawe, nowe brzmienia. Warto przyjrzeć się tej liście artystów uważniej. Ja już zdołałem odkryć kolejną muzyczną perełkę.

Płyta we wrześniu, ale już teraz możecie posłuchać przedsmaku tego, co się na niej znajdzie. Zespół udostępnił pierwszy oficjalny singiel zatytułowany Abyss. Zadymiony pokój, przyspieszone tętno i krople potu na czole – to obrazek, który idealnie wpisuje się w muzykę serowaną przez zespół w utworze Abyss. A Wy co widzicie?

Nie ma więcej wpisów