Na początku czerwca ukazał się najnowszy singiel 2 Chainza pt. Feds Watching. Kawałek stworzony z pomocą niezastąpionego Pharrella Williamsa jest pierwszym utworem promującym nadchodzący solowy album 2 Chainza – B.O.A.T.S. II: Me Time. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 10 września tego roku.

Właśnie udostępniono klip zrealizowany do wspomnianego kawałka. Pojawia się w nim zarówno 2 Chainz, jak i Pharrell. Obraz jest idealnym przykładem bogatego, rapowego teledysku. 2 Chainz rapuje o ubraniach Commes des Garcons i Alexandra Wanga, bo – jak sam mówi – jeśli jest obserwowany przez federalnych, to chce wyglądać dobrze. Całość klipu zrealizowana jest w luksusowej posiadłości w Los Angeles, gdzie rapujący 2 Chainz otoczony jest przez piękne kobiety.

Co ciekawe, numer nie jest ciężką kompozycją. Realizowane w ciągu ostatnich lat, bogate klipy hip-hopowe bardziej kojarzą mi się z mocnymi cykaczami, ale ten utwór jest delikatny, przyjemny, brzmiący nieco jak kawałek reggae i dlatego też może spodobać się osobom, które nie przepadają za stricte trapowymi dokonaniami 2 Chainza.

Nie ma więcej wpisów