Znany i popularny raper Snoop Dogg, który jakiś czas temu diametralnie zmienił swoje życie, przechodząc reinkarnację w Snoop Liona, raczy swoimi produkcjami w miarę często. Nie tak dawno mogliśmy obejrzeć premierowy teledysk do utworu Ashtrays and Heartbreaks nagranego wspólnie z Miley Cyrus, a już powstało kolejne wideo promujące płytę Reincarnated. Tym razem Snoop zrealizował klip do numeru Torn Apart, w którym gościnnie udziela się Rita Ora. Kawałek zrealizowali Major Lazer, John Hill oraz Ariel Rechtshaid.

Wspomagająca Snoopa Rita Ora to młoda brytyjska wokalistka, która w ubiegłym roku wydała swój debiutancki solowy krążek pt. Ora. Wśród producentów albumu znaleźli się m.in. Diplo, Stargate, The Runners czy Chase & Status, a gościnne występy zapewnili Tinie Tempah, J. Cole oraz will.i.am.

W klipie do Torn Apart Snoop Lion i Rita Oraz odwiedzili piękną i kolorową Tajlandię. Po klipie widać, że świetnie się bawią i poczuli prawdziwe wakacje. Pomijając wideo, utwór dobrze buja i jest idealny na obecną pogodę, więc jeśli jeszcze go nie poznaliście, to sprawdźcie powyższy teledysk.

Nie ma więcej wpisów