W połowie czerwca odbyła się premiera najnowszej, drugiej już płyty młodego rapera z Pittsburga, Mac Millera. Wydawnictwo pt. Watching Movies With The Sound Off doczekało się już trzech teledysków. Pierwszy powstał do kawałka S.D.S., a drugi do Watching Movies. Ostatnio nakręcono klip do utworu Gees, który możecie zobaczyć powyżej.

Zarówno w utworze, jak i w teledysku udzielił się Schoolboy Q – raper będący członkiem rap supergrupy Black Hippy, którą współtworzą również Ab-Soul, Jay Rock i Kendrick Lamar.

Klip do numeru Gees jest narkotyczną produkcją, w której obserwujemy Mac Millera głównie podróżującego BMX-em i pijącego piwo Olde English 800. Nie chcę w tym miejscu reklamować tego popularnego w Stanach trunku, ale jego duża butelka i charakterystyczna etykieta zawsze rzuci mi się w oko. Poza tym, to alkohol legendarny, który można było zobaczyć m.in. w filmach Boyz N The Hood czy Menace II Society.

Wszystko zmontowane jest przy charakterystycznym i ciekawym użyciu barw i wraz z wyśmienitym bitem Chucka Inglisha tworzy świetny obraz. Jego realizacją zajęła się ekipa ILLROOTS / ILLAMERICA, która współpracowała już wcześniej z Mac Millerem nad klipem do utworu America, na którym udzielili się Casey Veggies i Joey Bada$$.

Nie ma więcej wpisów